"Regina nopții" se va juca cu casa închisă
Teatrul Dramatic "Fani Tardini" va prezenta din nou spectacolul "Regina nopții", care a devenit emblematic pentru scena locală. Conform unei postări pe pagina oficială de Facebook a instituției, evenimentul ce va avea loc sâmbătă, 26 aprilie, se va desfășura deși acea zi a fost declarată zi de doliu național.